یاسمن اشکی کیست؟

بنیاد راه، موسسه قایم باشک و مرکز کنترل اس چه می کنند؟
چرا رسانه های بیگانه بخصوص امریکایی ها اینقدر به فعالیت های این سه نفر علاقه دارند؟
اینها فقط بخش کوچکی از یک‌ پروژه بزرگ هستند که کاملا مشخص است از بیرون هدایت می شود آن هم با اهداف در ظاهر زیبایی چون ارتقا فرهنگ کودکان و جامعه در مورد بیماری های قابل انتقال از طریق رابطه جنسی مثل ایدز و پاپیلوما ویروس و سوزاک و کاهش آزار کودکان و زدن واکسن گارداسیل برای پیشگیری از زگیل تناسلی و سرطان رحم … ولی بررسی مدارک و سوابق این افراد و رابطه انها با مراکز خارج کشور نشان می دهد مسئله پیچیده تر و بزرگتر و مهمتر از اینهاست و مسئولین ما چقدر ساده لوحانه مهد کودک ها مدارس و کودکان و جوانان بی گناه ما حتی در روستاها را در اختیار این پروژه قرار داده اند. چه کسی نظارت می کند؟

 فیلم ها و مصاحبه های صوتی که در یوتیوب و رادیو بین الملل و زمانه از آنها موجود است نشان می دهد چقدر ابهام و تناقض در گفتار و رفتار اینها وجود دارد و برنامه ماه عسل آشکار کرد مسولین فرهنگی اموزشی بهداشتی درمانی شورای انقلاب فرهنگی آموزش و پرورش و دانشگاه ها و رسانه ملی ما در خواب غفلتند.
بله گفتند سند ۲۰۳۰ متوقف شده ولی در عمل اینگونه اجرا می شود.
تولید واکسن های مهم و اساسی نوزادان ما مشکل دارد و از خارج وارد می شود ولی اینها به دنبال تولید واکسن hpv هستند که در الویت کشور نیست و در این برنامه صد ها میلیون پول مردم جمع می شود؟
اینها چه نقشه ای دارند؟ از در بیرون می کنیم از پنجره وارد می شوند؟
چقدر هشدار دهیم تهدیدات زیستی جدی است
چقدر هشدار دهیم دارند زیر ساخت های فرهنگی اجتماعی امنیت غذایی کشاورزی و سلامت مردم را هدف می گیرند با تراریخته کردن با نابودی ارزش های ایرانی اسلامی گوش شنوایی نیست.
مردم بیدار شوید هشیار شوید زود باور نباشید احساساتی عمل نکنید که قربانی خواهید شد
ما باز هم با تحقیق و سند و مدرک هشدار دادیم باشد که جدی گرفته شود.
تا می توانید نشر دهید به گوش مسیولین برسد
البته اسناد بیشتری در اختیار گروه تحقیق است

[box type=”note”] منبع: بنیاد ملی سبک زندگی سالم  –  پرفسور علی کرمی  [/box]

کدمطلب: M97031201-

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. با سلام به عنوان یک ایرانی چند سال است دنبال متولی تغذیه مردم این کشور می گردم تا عاجزانه بگویم شما را به هرچه باور دارید قسم می دهم فکری به حال آرد ما بکنید که با آن نان می پزند و ما می خوریم و من نمی دانم به چه دلیل مغز حیاتی آن یعنی سبوسش را می گیرند و از خاصیت تهی می کنند و آن وقت نتیجه آن می شود دیابت، پوسیدگی دندان، چاقی، کمبود ویتامین های گوناگون در بدن که بعد مجبور می شویم با تزریق یا خوردن مکمل ها شاید کمبود آنها را جبران کنیم و نمی توانیم. در طول این سال ها به همه جا سر کشیده ام: وزارت بهداشت، معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت، وزارت کشاورزی و …..ولی کسی را پیدا نکرده ام تا دردمان را بگویم ، درد هشتاد میلیون نفر را. درد کودکان بیچاره مان را ولی هیچ راهی برای انعکاس این درد پیدا نکرده ام. ولی تعجب می کنم افرادی چنین تحت حمایت وزارت خانه ای چون بهداشت و شخص وزیر می توانند به راحتی یک مشکل نادر را که شاید کمتر از چند دهم درصد از مردم به آن مبتلا نباشند را رسانه ای می کنند و احساسات مردم را به هیجان می آورند. چرا برنامه ماه عسل و امثال آن در مورد تراریخته که بازی با سلامتی مردم است را موضوع برنامه خود قرار نمی دهند و آن وقت پول بیت المال باید صرف برنامه هایی بی محتوا و مشکوک شود. واقعا در این کشور داریم به کجا می رویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا