دستور پخت حلوایی برای افزایش قدرت باروری و تقویت نیروی جنسی

باید دانست غذاهای گرم و تر در رفع ناباروری‌ها و ناتوانی‌های جنسی مؤثر است؛ حلواى زردک افزایش‌دهنده قدرت باروری و تقویت‌کننده قوای جنسی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛“زردک یا هویج ایرانی” دارای طبع گرم و تر است که خواص بسیاری زیادی دارد, زردک برای رفع ضعف قوای جنسی مفید است و قدرت باروری را افزایش می‌دهد.

باید دانست غذاهای گرم و تر در رفع بسیاری از ناباروری‌ها و ناتوانی‌های جنسی مؤثر است؛ از غذاهای گرم و تر می‌توان به آبگوشت‌های ساده بدون تلیت کردن, شیر بادام, نخودآب, آب هویج (زردک), آب سیب, مویز, شربت انجیر, جوانه غلات به‌خصوص جوانه یونجه و گندم و … اشاره کرد.

تجربه ثابت کرده که بسیاری از ناباروری‌ها به‌دلیل کمبود مواد مغذی است و کم کردن غذاهای با طبع سرد و مصرف غذاهای گرم و تر, کاهش استرس‌ها (بروز بسیاری از استرس‌های امروزی به‌دلیل مصرف غذاهای با طبع سرد و غذاهای آماده است) می‌تواند در رفع بسیاری از مشکلات جنسی کمک‌کننده باشد.

طرز  تهیه حلواى زردک

پوست زردک را تراشیده و مغز وسط آن را خارج کنید، سپس آن را در آب و گلاب بپزید تا له شود و شیره نبات سفید با عسل به آن اضافه کرده و هم بزنید تا سفت شود, زعفران را با گلاب ساییده, مغز پسته بوداده و مغز بادام بوداده را نیم‏کوب کرده به آن اضافه کنید, همه مواد را در سینى ریخته، پهن کنید و به‌شکل لوزی برش دهید.

خواص حلوای زردک

ــ مقوی نیروی جنسی
ــ افزایش‌دهنده قدرت باروری
ــ ادرارآور
ــ بازکننده انسدادهای ریز کبدی
ــ مفید برای رفع سرفه ناشی از سردی
ــ کمک به دفع سنگ کلیه و مثانه.

بیشتر بخوانید:  شربتهای دارویی شفا بخش - شربت مارچوبه
منبع: باشگاه خبرنگاران پویا

کدمطلب:


خط مشی احیای سلامت در بازنشر مطالب مندرج در دیگر منابع 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا
بستن