انتقاد کاربران توییتر به بی توجهی وزارت بهداشت به نامه حکیم دکتر روازاده

انتقاد کاربران توییتر به بی توجهی وزارت بهداشت به نامه حکیم دکتر روازاده

برخی از کاربران توییتر با اشاره به نامه حکیم دکتر روازاده به وزیر بهداشت برای شروع تحقیقات پیرامون تاثیر بخور جوش شیرین در درمان و پیشگیری از کرونا به انتقاد از مسئولان دولتی پرداختند:

کاربری به نام مجاهد در توییتی نوشت:
دکتر روازاده از اساتید طب سنتی نامه زده به وزارت بهداشت برای تست علمی و عملی داروهای طب سنتی جهت مقابله با کرونا، اما تا الان هیچ پاسخی به ایشون ندادن.

فهیمه نصرتی نیز در توییتی نوشت:
‌دکتر روازاده نامه ای به همراه مدارک پزشکی بیماران کرونایی که به کمک طب بهبودی حاصل کرده بودن ،خدمت دکتر نمکی فرستادن
اما بدون جواب موند اینا مطالبیه که به راحتی تو کانال های خبرگزاری معتبر هستش شما یا سرت شلوغه. نمیخونی یا من رو گذاشتی سر کار

کاربر دیگری نیز گفته است:
چرا کسی سخنان دکتر روازاده رو برای آزمایش و تحقیق در مورد بخور جوش شیرین جدی نگرفت؟ بنده به شدت اعتقاد دارم اگر نمایندگان مجلس صالح و دانا باشند،میتوانند دولت رو کنترل کنند. این چند ماه رو میذاریم پای مصلحت، نماینده ایرانم، ولی منتظریم تا بعدش چه میشود.
‎#کرونا

حسین کشاورز نیز گفته است: ‌‎عجیبه یعنی حتی حاضر نیستند در مورد این ادعای طب سنتی ایران تحقیق کنند! طب سنتی ایران ریشه اش طب امثال ابن سینا است!

اریوس کرد در توییتی با اشاره به نامه حکیم نوشته است: ‌‎برای بار دهم دکترروازاده با استفاده از ‎بخورجوش شیرین نزدیک به ۴۵۰ نفر را درمان کرده است و حتی به وزیر محترم بهداشت هم گویا نامه زده ولی افسوس خبری از جواب نیست


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا