از دست دادن تعادل بدن

عنوان: از دست دادن تعادل بدن سن: 20 سال
جنسیت: زن شهر: تبريز

پرسش :

حدود یک سال است که گه گاهی در عرض 20 دقیقه تعادل بدنم به هم می‌ریزد و بعد خوب می‌شوم. در آن موقع سر درد می گیرم انگار به داخل سرم مداد فرو می‌کنند. تپش قلبم به 150 تا می‌رسد. تنم می لرزد و دست و پاهام سرد می‌شود. احساس تنگی نفس هم پیدا می‌کنم و اینکه بادشکم هم پیدا می‌کنم و احساس دفع مدفوع دارم. به دکتر قلب و اعصاب و داخلی رفتم که می‌گویند چیزیت نیست.گفتن یا از اعصاب و اظطرابه و یا کم خون هستی من الان چند ماهه که قرص آهن مصرف می‌کنم و مشکل روحی خاصی ندارم و باز هم حالم بد می‌شود.

این اوایل هم دفعاتش بیشتر شده خواهش می‌کنم در این مورد کمک کنید.

پاسخ:

 • یک قاشق چایخوری زعفران را در یک لیتر گلاب و یک لیتر عرق بیدمشک حل کنید و صبح و ظهر و شب یک استکان میل نمایید.
منبع: کتاب #پرسش_و_پاسخ حکیم دکتر روازاده 

کدمطلب:

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

 1. با عرض سلام و احترام محضر حکیم بزرگوار جناب آقای دکتر روازاده و کلیه همکاران ارجمند، و سپاس از مطالب مفید و اطلاعات سودمندی که در سایت بارگذاری نمودین ، برای افرادی که خواهان استفاده از تجربیات و دانش ارزنده جناب استاد می باشند ولی به جهت بعد مسافت قادر به حضور نمی باشند برگزاری کلاسهای آنلاین در صورت امکان بسیار سودمند خواهد بود . سپاسگزارم

  1. باسلام و احترام
   مژده به تمام هموطنان عزیز
   به دنبال احساس نیاز مردم در رفع بیماری ها و یا آگاهی از پیشگیری های لازم در ایجاد سلامت جسمی و روحی، مجموعه احیای سلامت تصمیم دارد که به صورت حضوری و یا غیرحضوری کلاس های آموزشی را در این راستا در آموزشگاه دکتر روازاده برگزار نماید تا همگان بیآموزند همانطوریکه یک بخور جوش شیرین ساده توانست غول کرونا را شکست دهد می توان بر بیماری های دیگر نیز فائق آمد.
   آموزشگاه: 66925508-021
   گروه مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا