اطلاعیه شماره 3 در خصوص اولین کنفرانس بین المللی طب اسلامی ایرانی

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 3

ضمن تبریک عید غدیرخم به حامیان و اعضای محترم مجموعه احیای سلامت بدین وسیله به اطلاع می رساند که حضور در کنفرانس بین المللی طب ایرانی اسلامی برای همگان رایگان است و همچنین میهمانان و همراهان گرامی هم شامل این طرح خواهند بود.

انتظار می رود کلیه اعضای موسسه بدون استثناء در کنفرانس روز شنبه،  دوم شهریور ماه ۱۳۹۸ حضور فعال داشته باشند و شایان ذکر است که شرکت در این مجمع امتیازی به سزا و ویژه در نحوه عملکرد افراد خواهد داشت و در مجموعه احیای سلامت ثبت خواهد گردید.

لطفاً هر چه سریع تر مطلب ذیل را به شماره تلفن 09300931245 پیامک کنید:

“می خواهم حضور داشته باشم نام و نام خانوادگی:  کد ملی:  شماره تماس:”

در صورتی که حاضرین محترم در کنفرانس نیاز به گواهی حضور در جلسه و کارگاه های تایید شده توسط وزارت محترم علوم و آموزش عالی را داشته باشند همزمان از هزینه‌ها در محل مورد نظر مطلع خواهند شد و در غیر این صورت هزینه ای نخواهد داشت.

در ضمن جمعه قبل از کنفرانس جلسه درس حکمت حکیمان با حضور اساتید و استاد جدید نبض شناسی دایر می باشد و طبق سنوات گذشته هزینه ای دریافت نخواهد شد.

جهت ثبت نام در کلاس حکمت حکیمان و حضور در کلاس رایگان نبض شناسی با شماره 02166925508 تماس حاصل نمایید.


بیشتر بخوانید:  چکیده مقاله ای از مقالات برگزیده اولین کنفرانس طب اسلامی ایرانی: برخی راهکارهای برءالساعه (اورژانسی) در درمان سوختگی ها و عفونتهای ناشی از آن
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا
بستن