افتتاح سایت طب واژه - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / افتتاح سایت طب واژه
افتتاح سایت طب واژه
دایره المعارف طب واژه

افتتاح سایت طب واژه

بازدیدکنندگان فرهیخته

 با تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در روز ۲۲ بهمن به عنوان هدیه ای به تمامی شما عزیزان سامانه ی نوپای (طب واژه) tebvaje.ir  افتتاح و راه اندازی می گردد.

پس از ارائه خدماتی نظیر راه اندازی سایت تلویزیونی اینترنتی «احیاء تی وی» گروه انفورماتیک و فنی سایت با همکاری مرکز پژوهشهای احیای طب جامع ایرانیان اقدام به راه اندازی سامانه ی هوشمندی نموده اند که دایره المعارفی از واژگان دشوار و اصطلاحات پزشکی طب جامع اسلامی- ایرانی است. این واژگان که از قاموس ها و فرهنگ های کهن فارسی- عربی در قرون ۴ تا ۷ هجری قمری گرد آوری شده دامنه ای وسیع داشته و بخش اعظم سؤالات دانش پژوهان، نسخه پژوهان و دوستداران متون کهن طبی فارسی و عربی را پاسخ گو است، اما به لحاظ نو پایی سامانه و آغاز این خدمت و وسعت دامنه تحقیق در این زمینه جای بسیاری از واژگان خالی است. کار گروه پژوهشی در این امر همچنان در گرد آوری و تبین این اصطلاحات تحقیق می کنند و از هیچ کوششی فروگذار نیست و به هر روی این سامانه همچنان در حال توسعه است.

اما شایان ذکر است؛ فرهیختگان و عالمان این حوزه ی ارزشمند می توانند با ثبت نام در این سامانه ها را در تکمیل اطلاعات یا ثبت کلمات جدید یاری و مساعدت کنند از پشتیبانی و توجه بزرگواران سپاسگزاریم.

 

یک نظر

  1. از تلاش های شما جدا سپاسگزاریم. بی منت و رایگان !

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *