توصیه بهداشتی: تعیین جنسیت فرزند - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / توصیه بهداشتی: تعیین جنسیت فرزند
توصیه بهداشتی: تعیین جنسیت فرزند
تعیین جنسیت فرزند

توصیه بهداشتی: تعیین جنسیت فرزند

امروزه که آمار تک فرزندی و دو فرزندی از فراوانی بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است، والدین به دنبال تدابیری جهت انتخاب جنسیت بچه خود هستند، غافل از آنکه هر آنچه خالق مهربان برای مان درنظر بگیرد، قطعاً بهترین خیر برای مان در همان می باشد و راهکاری که صد در صد جنسیت جنین را با انتخاب والدین تضمینی تعیین نماید وجود ندارد.
در این زمینه بر اساس منابع طب جامع ایرانی اگر طبیعت پدر و مادر به گرمی باشد جنسیت فرزند احتمال بیشتری دارد که پسر باشد و اگر سرد باشد فرزند را دختر می کند.
همچنین جرجانی در کتاب الاغراض الطبیه و المباحث العلائیه در خصوص تعیین جنسیت آورده است که اگر عمل مقاربت در روز اول تا پنج روز بعد از پاک شدن زن باشد، جنسیت فرزند احتمال بیشتری دارد که پسر  باشد، از روز ششم تا هشتم، احتمال دختر بودن جنسیت فرزند و از روز نهم تا پانزدهم، احتمال پسر بودن جنسیت فرزند بیشتر است و از روز شانزدهم تا شروع دوره بعدی احتمال جنسیت به یک نسبت مساوی می باشد.
در ضمن خوردن کاسنی نیز باعث افزایش احتمال پسردار شدن می گردد.

۱۸ نظر

 1. باسلام
  مطلب بسیار مفیدی بود
  از شما سپاس گذارم

 2. با سلام
  تجربه ای که بنده در این زمینه دارم ان است که اسیدی یا قلیایی بودن محیط رحم وواژن زنان در تعین جنسیت بسیار حایز اهمیت است بدین صورت که اسپرم های نر علاوه بر قوی بودون وچالاکی در محیط اسیدی بسیار اسیب پذیر خواهند بود واسپرم ماده نیز در محیط قلیایی. بنابراین تنظیم تغذیه زنان قبل از بارداری برای رسیدن به محیط اسیدی وقلیایی از اصول اساسی می باشد

 3. با سلام و احترام
  من هم مانند آقای مسعود صادقی در خصوص تعیین جنسیت تجربه خوبی دارم چنان که وقتی خواستم پسر دار شوم ، پسردار شدم و وقتی خواستم دختر دار شوم ، دختر دار شدم . خداوند آدم را مختار آفرید بنابراین بر اساس تفکر و دست یافتن به علم می توان ، تعیین جنسیت کرد .
  برای پسر دار شدن می بایست از سه ماه قبل از تصمیم به بچه دار شدن ، مرد بطور مرتب از غذاها و میوه های گرم مانند انبه ، خرما و امثالهم استفاده کند و از خوردن غذاها و میه های سرد بطور جدی خوداری کند ( این موضوع باعث افزایش مقدار منی و پرتابش بیشتر منی به داخل دهانه واژن و قوی شدن کرموزم y و … می شود ) ضمنا نحوه آمیزش جنسی ( دخول از پشت انجام شود بطوری که آلت تا انتها به داخل واژن برود و … ) بسیار موثر است .در این مدت می بایست زن از غذاهای و میوه های سرد و استفاده نمایید تا ترشحات واژن آن قلیایی شود .

 4. سلام من روش بسیار اسان وکوتاهی برای تعیین جنسیت از مادربزرگم یادگرفتم ک حتی جواب هم داده روی چندین نفر

 5. مرجان خانم اگه میشه تجربه تون رو بگین تا ماهم استفاده کنیم.

 6. با سلام عزیزان من هم تجربه ای در این زمینه دارم که مادرم بهم یاد داده و به هر کس گفتم نتیجه داده برای پسر دار شدن به این صورت هست که از روز اول که پریود میشی تا ۱۲ روز بعدش اقدام به بچه دار شدن نکنی.
  زناشویی بعد از پاک شدن رو میتونی ولی اقدام به بچه دار شدن نه و از شب ۱۲ به بعد (البته اگر وسط دوره سیکل باشه در کسی که ۲۸ روزه روز۱۴ خیلییی بهتره) قبل از اقدام در لگنی حاوی آب گرم و جوش شیرین میشینی و حتی با سرنگ داخل واژن محلول جوش شیرین را خالی می کنی بعد هم بدون اینکه خودت رو بشوری کمی هم آب قند میخوری و اول به اورگاسم میرسی و بعد شوهرت. طریقه خوابیدن هم باید زن پشت بخوابه (باسنش رو زمین باشه) و مرد روی او باشد. بعد از انزال هم بالشی زیر باسن زن قرار بگیره طوری که سر نسبت به باسن پایین تر باشه تا مایع منی خارج نشه. حدود یک ساعت تا هرچند وقت که بیشتر بتونه بخوابه بهتره.
  برای دختر دار شدن هم از وقتی که اپریود تمام شد میشه اقدام کرد و در محلول سرکه و اب بشینه ناگفته نمونه که برای پسردار شدن یه سری اقدامات تغذیه ای هم هست که معمولا باید حتما از سه ماه قبل انجام بدهید تا نسبت املاح بدن اصلاح شه میتونید سرچ کنید.
  ان شاء الله سالم و صالح باشه

  • جوش شیرین ممکنه باعث عقب افتادگی بشه ،شما دوست دارید یه پسر عقب مونده داشته باشید . جوش شیرین خوراکی یا استفاده تو واژن ضرر داره .خود دانید .شانسه دیگه یه وقت دیدید واسه شما شد

 7. سلام من هم جنسیت پسرم رو خودم انتخاب کردم و با کمک خداوند پسردار شدم از سه ماه قبل رژیم غذایی گرم هم زن وهم مرد
  استفاده مخلوط آب و جوش شیرین یک هفته قبل از نزدیکی
  نزدیکی در روزهای ۱۲٫۱۳٫۱۴ پریود
  این روشها خیلی تاثیر داره

 8. به نظر من هرچی ک بخواییم واقعا ازخدا همونو بهمون میده،من از خدا دوتا دختر خواستم تا فرزندم تک نباشه وخداوند بهم عطا کرد،

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *