خبرگزاری فارس: بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت روز قدس

خبرگزاری فارس: بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت روز قدس:
تاریخ نابودی رژیم صهیونیستی را ملت‌های آزادیخواه رقم خواهند زد

تاریخ نابودی رژیم صهیونیستی را ملت‌های آزادیخواه رقم خواهند زد
جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت روز قدس بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و شبکه خبری تهران نیوز، جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت روز قدس بیانیه ای منتشر کرد. در متن این بیانیه آمده است:
امام خمینی قدس سره الشریف:«اسراییل یک غده سرطانی است و باید از روی زمین محو شود.»
تئودور هرتسل؛ بنیانگذار جنبش صهیونیسم در جلسه ای که برای استقرار یهودیان در سرزمین دیگری تصمیم گیری می شد، می گوید: « به دلایل مختلف نمی توانیم آفریقای جنوبی را به عنوان اسرائیل معرفی کنیم.» در مقابل یکی از حاضرین عنوان می کند: «در فلسطین و اشغال آن، مشکل ما پاسخ به تاریخ است.» که در مقابل هرتسل پاسخ می دهد: «تاریخ را ما می نویسم.»

بیش از یک قرن از آن تاریخ می گذرد و حرکتی که صهیونیسم بین الملل آغاز کرد و به تاسیس رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین مقدس فلسطین انجامید، باعث جنگ های متعدد در منطقه غرب آسیا، آوارگی میلیون ها فلسطینی و کشتار صدها هزار کودک، زن و پیر و جوان شده است. تاسیس اسرائیل در تاریخ جهان، ننگین ترین و خباثت آمیزترین طرح های دشمنان بشریت بود که همچنان از آن طرح خون می چکد.

به راستی که انقلاب اسلامی ایران، ورق را برگرداند و ملت مظلوم فلسطین در دل منطقه غرب آسیا کشور و ملت حامی و بزرگی پیدا کرد و تا روز آزادی فلسطین در کنار آنها خواهد ماند. رهبران ایران اسلامی بدون لکنت زبان و با قاطعیت، نوید نابودی رژیم غاصب فلسطینی را داده اند و امروز حلقه های مقاومت، این رژیم را در محاصره خود دارند و از درون آن را فروخواهند پاشید.
روز قدس امسال، تفاوت فاحشی با سال های گذشته دارد. در یکسال گذشته، خط کشی میان ملت ها و دولت های خودکامه و ذلیل عربی آشکارتر شده و برخی حاکمان خودفروخته عربی که امضای خود را پای پیمان منحوس ابراهیم زدند، تکلیف را برای مبارزه همگانی علیه ائتلاف غربی عبری  عربی یکسره ساختند.

محور مقاومت، مبارزه همه جانبه علیه چنین ائتلافی را با قدرت و اقتدار بیشتری آغاز کرده است. تفاوت امسال در فروافتادن پرده ها و کنار رفتن نقاب های تزویر و نفاق است تا ملت ها، خفت و خواری حاکمان عرب را نظاره گر باشند که اینچنین زیر بیرق رژیم صهیونیستی قرار گرفته و خاک پاک کشورهای اسلامی را به قدوم نحس مقامات صهیونیستی نجس ساختند. در روز قدس 1401، علاوه بر فریاد مرگ بر حامیان غربی اسرائیل باید بر حاکمان خودفروخته عربی نیز فریاد مرگ سر داد.

چراکه روز قدس روز اسلام است، روزی است که باید از حق غصب شده دفاع کرد و سازشکاری منافقان و ریاکاران از داغ ظلم و ستم تاریخی علیه ملت مظلوم فلسطینی نخواهد کاست. قدس قبله اول مسلمین و سرزمین مادری مردمی است که صاحبان اصلی آن هستند و این اصل هرگز نباید فراموش شود.

تجربه تاریخی ملت ایران نشان داده که در مقابل ظالم جز با اقتدار و مقاومت نمی توان ایستاد و هر قدم عقب نشینی از آرمان ها و ارزش ها، برابر با پیش روی چند برابری دشمن خواهد شد. امروز به برکت رهبری داهیانه و مبتنی بر سنت قرآن و اهل بیت(ع)، مقاومت در کشورهای اسلامی توسعه پیدا کرده است و محور مقاومت اسلامی از ایران تا عراق و یمن و فلسطین و سوریه و لبنان و… قوت و قدرت و امتداد یافته است.

دستاورد مهم شهادت سردار بزرگ انقلاب و اسلام؛ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این است که مدافعان و مجاهدان سرافراز کشورهای اسلامی در محور مقاومت به نحوی می اندیشند که علاوه بر جهاد خالصانه برای رهایی ملت های خود از چنگال استبداد و استکبار از آرمانی جهانی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی دفاع کنند و وجه مشترک و مقدس یکایک آن ها آزادی قدس شریف و زوال رژیم صهیونیستی از جهان هستی است و همین آرمان خواب را از چشم آنان ربوده است. آرمانی که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) پایه گذاری کردند و رهبری معظم انقلاب اسلامی امام خا منه ای مد ظله العالی بر عزت و عظمت این تفکر با هدایت گری های روشنگرانه خود افزودند و مجاهدانی چون حاج قاسم سلیمانی مسیرش را تسهیل کرده تا به پیروزی نهایی نزدیک شود و خورشید فتح و ظفر طلوع نماید.

برعکس زمانیکه صهیونیسم بین الملل تاریخ جهان را تغییر داد و تاریخ را به نفع خود رقم زد، در زمانه کنونی، ملت ها و گروهای آزادیخواه و مقاومت، تاریخ منطقه غرب آسیا را خواهند نوشت و تاریخی که سرزمین مقدس فلسطین آزاد خواهد شد و مسلمانان جهان قبله نخست خود را پس خواهند گرفت.

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران ضمن گرامیداشت روز قدس، از مردم شریف ایران و سایر آزادیخواهان در اقصی نقاط جهان دعوت به عمل می آورد تا با مشت های گره کرده از خشم و نفرت علیه رژیم صهیونستی و حامیان آن، در خیابان ها و میادین شهرها و روستاها حضور پیدا کرده و صفحه زرین دیگری در تاریخ پرافتخار استکبار ستیزی، حمایت از مظلوم، وحدت و یکپارچکی ملی را در برابر چشم جهانیان به نمایش بگذارند.

دبیرکل حکیم دکتر حسین روازاده

منبع:برگرفته از سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

ش


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا