راهکارهایی برای درمان ديابت اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / راهکارهایی برای درمان دیابت
راهکارهایی برای درمان دیابت

راهکارهایی برای درمان دیابت

درمان های طلایی و معجزه آسای طب سنتی برای درمان دیابت

دیابت بیماری‌ای است که شاید شما، پدر، مادر یا یکی از بستگان و دوستان نزدیک‌تان از آن رنج می‌برید. یعنی اگر به اطراف خود نگاه کنید افرادی را می‌شناسید که دچار دیابت یا مرض قند شده‌اند و این نشان از شیوع بالای بیماری در جامعه دارد.

مشکلی که دیابت برای فرد ایجاد می کند عوارضی از قبیل سخت و شکننده شدن عروق خونی، سکته قلبی و مغزی، عوارض چشمی و شبکیه، مشکلات کلیوی، زخم و عفونت در پا، ضعیف شدن سیستم ایمنی و مشکلات سیستم اعصاب محیطی است. مهم ترین نکته در درمان دیابت جلوگیری از این عوارض است تا فرد بتواند زندگی طبیعی خود را ادامه دهد. بیمار دیابتی باید زندگی و عادات غذا خوردن خود را با نظر و مشورت پزشک متخصص تغییر دهد.
طب سنتی ایران به مدد دانش حکیمانه، موشکافانه حکیمان نامدار و عمیق خود در عرصه مؤلفه های تندرستی جسم و سلامت، درمان های قطعی (بر خلاف طب نوین که تنها کنترل کننده علایم بیماریست) برای بسیاری از بیماری ها بدست آورده است که چنین موهبت هایی را سخاوتمندانه در خدمت انسان ها قرار می دهد. یکی از این درمان های معجزه آسا و دقیق درمان بیماری داخلی دیابت هست.

?راهکارهای طلایی و معجزه آسای درمان دیابت

?۱)- مصرف روزانه مقداری خرفه (به میزان حدودآ یک مشت)
که مصرف این ماده گیاهی درمانگر موجب کاهش ۱۵ واحد قند خون بعد از مصرف، وابستگی بیمار به داروی انسولین تزریقی کم می شود و به مرور از بین می رود.

?۲)- هر یک روز درمیان: ۵ عدد بامیه را از وسط نصف کرده و در مقداری اب قرار داده که این زمان بهتر است در ساعت ۱۸ بعد از ظهر باشد و ساعت ۶ صبح فردا به فاصله ۱۲ ساعت بعد به صورت ناشتا آب محتوی بامیه ها به انضمام یک قاشق چایخوری عسل میل گردد. که این یکی از قدرتمند ترین درمان های دیابت نوع ۲ محسوب می گردد و به ادعای بسیاری از اطباء داخلی و خارجی، نقش بسزایی در بهبود و درمان دیابت ایفا می نماید.

?۳)- مصرف روزانه هر ۱۲ ساعت یکبار یک بادام تلخ
که مصرف آن به طوری قوی موجب تنظیم و کاهش قند خون می گردد.

?۴)- پیاده روی ملایم روزانه ۲۰ دقیقه روی سطح مسطح با کفش نرم طبی

?۵)- مصرف دو نوبت ناشتا و قبل از خواب شبانه یک لیوان شربت عسل (یک لیوان آب ولرم+ دو قاشق مربا خوری عسل) که عسل ناب و مرغوب به دلیل داشتن ماده ای به نام سوربیتول قند خون را علارغم تصور اشتباه بسیاری کاهش می دهد و به تدریج نیاز بدن را از انسولین تزریقی می کاهد.

گردآوری: یکی از حامیان احیای سلامت

دیابت

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *