شاه انگبین (ژل رویال) اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / شاه انگبین (ژل رویال)
شاه انگبین (ژل رویال)

شاه انگبین (ژل رویال)

شاه انگبین (ژله رویال) یک ماده غذایی منحصر به فرد برای لارو زنبور ملکه و به عنوان یک مکمل جدید برای ارتقاء سلامت انسان محسوب می شود. عملکرد شاه انگبین ممکن است به اسید چرب اصلی و منحصر به فرد آن، hydroxy-2-decenoic acid )10HDA ) مربوط شود. در مطالعه حاضرکه توسط تنی چند از پزشکان صاحب سبک انجام گرفته، عملکرد ضد التهابی ۱۰-HDA در سلول های سرطانی روده انسان، WiDr و همچنین تاثیر آن بر رشد باکتری های بیماریزا بررسی شده است.
نتیجه گیری:
مطالعه حاضر نشان داد که ۱۰-HDA موجود در شاه انگبین دارای فعالیت ضد التهابی در سلول های سرطانی روده انسان WiDr و همچنین فعالیت ضد باکتریایی علیه پاتوژن های حیوانی و انسانی دارد. ۱۰-HDA پتانسیل خود را به عنوان عامل ضد التهاب anti-imflammtory و ضد باکتری در دستگاه گوارش انسان نشان داد.
منبع: PMID: 29970062 PMCID: PMC6029378 DOI: 10.1186/s12906-018-2267-9

گردآوری: یکی از حامیان احیای سلامت

کدمطلب: dr97052401

۲ نظر

 1. سلام خسته نباشید به یوال داشتم …بهترین روغن زیتون و کنجد فرابکر چه مارکی خوب هست که مصرف کنیم؟ اورجی بلانکا که اسپانیای هست خوبه؟شماچه مارکی را معرفی می کنید
  ممنونم

  • سلام علیکم
   روغن کنجد مورد تایید نمی باشد و روغن ارده کنجد توصیه می گردد در خصوص مارک روغن زیتون نظری نداریم اما روغن زیتون مورد تایید حکیم را می توانید از عطاری‌های معتمد شهرتان تهیه نمایید.
   ضمنا جهت عضویت در گروه های مجازی خانواده بزرگ نگاه احیای سلامت (مورد تایید حکیم دکتر روازاده) جهت پرسش و پاسخ طبی و دستیابی به پاسخ سوالات خود شماره زیر را در تلفن همراه ذخیره و یک پیغام در سروش و یا تلگرام به آن ارسال نمایید
   ۰۹۹۰۷۶۰۰۱۶۰
   گروه مدیریت سایت

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *