نامه دکتر روازاده خطاب به مردم ایران: هشداری در خصوص بذرهای گندم آمریکایی

باسمه تعالی

مردم سلیم و فهیم ایران

با سلام و احترام؛

    چندی است تلاش فراوان عده ای از خیرخواهان شما برای بازگشت سلامت و افزایش طول عمر در جامعه عزیزمان بی وقفه گشته و به اوج رسیده است. این تلاش علیرغم موانع سخت و مرتفعی که در میان راه بود در تاریخ 1395/06/03 به نتیجه رسید و در مجلس شورای اسلامی عرضه، تولید و واردات تراریخته ها اعم از مواد اولیه و محصولات و غیره و ذلک ممنوع شد و بنا است تا به سرعت بطور رسمی اجرایی شود. تراریخته ها باعث امراض لاعلاج و پایین آمدن طول عمر، افزایش ابتلا به انواع امراض و سرطانها،بالا رفتن آمار مرگ و میر در سنین پایین و مَخلص کلام ایجاد مصیبت هایی است که امروزه برای هر کس به وفور اتفاق می افتند. گزارشی رسیده از شهر رزن که این گزارش تنها متوجه این شهر نیست، بلکه نشان از توطئه و سودجویی دست های پنهان و آلوده به خون بشریت است که قصد نسل کشی در ایران را دارند، مبنی بر اینکه کشاورزان از بذرهای گندم آمریکایی وارد شده از مرز عراق استفاده می کنند. این بذرها که بصورت قاچاق وارد میشوند در هر هکتار هشتاد تن محصول به بار مینشانند.این حجم بالای محصول در این متراژ زمین بسیار وسوسه انگیز است! اما در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ جز از بین رفتن سلامت یک ملت از طریق پر مصرف ترین محصول در هر جامعه؟ این خاک (ایران) نخبه پرور است، بزرگترین علما و حکما و دانشمندان و بزرگان پرورانده خاک ایران بودند و هستند. این خاک عزیز همیشه مورد توجه همگان بوده؛ بدان دلیل که جغرافیای چهار فصل همین جاست، دریا و کویر را با هم دارد، مردمش همیشه حکیم و دانا بوده اند، سلامت در این دیار جاری بوده! لذا برخی طمع تصاحب آنرا داشته اند و دارند برای خویش با تمام خوبیهایش، برخی حسادت میورزند و قصد تخریبش را دارند. آگاه باشیم ایران برای ایرانی است، و سلامت حق ایرانی است. در اقدامی فراگیر باید به یکباره تراریخته ها را دور ریختنی ها خواند. کشاورزی ما نباید همچون دیگر صنایع و تجارت های ما با این توطئه بیمار و بی خاصیت شود؛ ضربه ای که از ورود اسبهای قاچاق از مرز عراق به صنعت اسب ایران خورد را فراموش نکنیم. 4نژاد اصیل اسب در جهان هست که بهترین آن ها دو نژاد ایرانی از این چهار نژاد است. با ورود اسبهای قاچاق از مرز عراق بیماری “مشمشه” را وارد کردند و دیری نپایید که اسب ایرانی محکوم به آلودگی شد و ورود اسب های پیر از کار افتاده با قیمت های بسیار نجومی و خروج کرور کرور ارز از کشور عایدی صنعت اسب شد در ایران!!!!

گندم و در کل محصولات زراعی هم همین وضع را پیدا خواهند کرد اگر از همین لحظه به هوش نباشیم و دست بکار نشویم. به امید مسئولین هم نباید بود،مگر مسئولین تا چه حد میتوانند مؤثر باشند؟ مردم در وهله اول باید خود به فکر سلامتی خویش باشند. پس اعتقاد داشته باشیم که تراریخته ها چیزی نیستند جز عوامل فساد و چیزی نیستند جز دور ریختنیها.

 

والسلام

دکتر حسین روازاده

 Dr-ravazadeh-Gandom-950616-telegram-Back

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

  1. سلام و ممنون از اینکه دلسوز این مردم هستید ولی فقط در مورد محصولات تراریخته صحبت کردن کافی نیست مردم باید بدونن چه محصولاتی و حتی بذرهایی در کشور دستکاری شده است میگن ترارریخته وارد نمیشه ولی به اندازه کافی بذرهای این محصولات در کشور هست.ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا