پزشکان سرتاسر جهان معتقدند زمان توقف واکسیناسیون فرا رسیده است

پزشکان سرتاسر جهان معتقدند زمان توقف واکسیناسیون فرا رسیده است

نوشتۀ: «جنیفر مارگولیس» و «جو وانگ»

اخیراً عبارت‌های «کووید۱۹» و «فائوچی» در توییتر ترند شده‌اند و وقتی روی این هشتگ‌ها کلیک می‌کنید، پیام‌های طوطی‌وار دولتی برایتان نمی‌آیند.

بلکه، با اظهاراتی مانند این گفته‌های دکتر الی دیوید مواجه می‌شوید که ۱.۲ میلیون بار دیده شده است: «فائوچی درباره قرنطینه‌، استفاده از ماسک، ماسک‌های دوتایی، رمدسیویر، واکسن، دوزهای تقویت‌کننده‌ها و منشا ویروس اشتباه می‌کرد. اصلاً چیزی بود که فائوچی درباره‌اش درست گفته باشد؟ یک چیز در مورد کووید نشانم بدهید که فائوچی درباره‌اش درست گفته باشد.»

مرگ‌ومیرها ادامه دارند

مرگ‌ومیرهای ناگهانی، بدون توجیه و بدون تناسب با سن افراد در حداقل ۳۰ کشور صنعتی جهان افزایش یافته است.

بر اساس اخبار محلی، در ماه ژانویه بسیاری از مردم جان خود را در ایرلند از دست دادند. به‌طوری‌که مراسم‌های تشییع جنازه به تعویق افتادند.

اد داود در کتاب جدید خود به نام «علت نامعلوم: همه‌گیری مرگ‌های ناگهانی در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲» به این می‌پردازد که مرگ‌های ناگهانی جوانان کشورهای صنعتی ناشی از تزریق واکسن‌های ام‌آران‌آ است.

داود نشان می‌دهد تعداد مرگ‌ومیرهای غیرکرونایی ایالات‌متحده در سال ۲۰۲۰، بسیار کمتر از افزایش شدید مرگ‌و میرهای ناگهانی در سال ۲۰۲۱ بود که پس از واکسیناسیون گسترده آغاز شد.

نکته قابل توجه این‌جا است که بیشتر مرگ‌ومیرهای سال ۲۰۲۱ که بیشتر در میان افراد ۱۸ تا ۶۴ ساله رخ داده است، مربوط به این بیماری تشخیص داده نشده‌اند.

داود که متخصص پیگیری و پیش‌بینی روندها و یکی از بنیان‌گذاران شرکت سرمایه‌گذاری جهانی فایننس تکنولوجیز است، می‌نویسد: «از فوریه ۲۰۲۱ تا مارس ۲۰۲۲، مرگ‌ومیر نسل جوان با افزایش ۶۰ هزار نفری، معادل کشته‌های جنگ ویتنام بوده است.»
«جنگ ویتنام ۱۲ سال طول کشید اما تعداد جوانان سالمی که در ۱۲ ماه اخیر شاهد مرگشان بودیم، با تعداد کشته‌های آن برابری می‌کند. »

متن کامل: https://bit.ly/3GIsQzZ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا