پیام تسلیت + اعلام مجلس ترحیم

هوالباقی

رحلت مرحوم محمد علی روازاده  (بزرگ خاندان روازاده) را که در ماه پر رحمت شعبان و یوم الله 15 خرداد به جوار حق شتافت را به خانواده محترمش تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن عزیز سفر کرده مغفرت و غفران الهی خواستاریم.

ضمناً بدین وسیله ضمن عرض تسلیت خدمت جناب آقای دکتر حسین روازاده و جناب آقای حمید خاکباز، از خداوند مهربان، آرزوی طول عمر برای حکیم ارزشمند ایران، جناب آقای دکتر حسین روازاده را مسئلت داریم.

 به اطلاع می رساند مجلس ترحیم روز دوشنبه 1394/3/18 از ساعت 18 الی 19:30 در مسجد مالک اشتر به آدرس انتهای خیابان مطهری، خیابان معلم، خیابان شهید اجاره دار (خواجه نظام الملک)، ایستگاه اکبریان منعقد می باشد.

 مدیریت سایت احیای سلامت

نوشته های مشابه

‫۱۰ دیدگاه ها

 1. بنده نیز مصیبت وارده را خدمت حکیم دکتر حسین روازاده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای باز ماندگان صبری جمیل و برای آن سفر کرده غفران الهی را مسئلت دارم.

 2. انا لله و انا الیه راجعون

  با عرض سلام و عرض تسلیت خدمت جناب حکیم حسین روازاده
  میخواستم از این طریق از زحمات ایشون قدردانی کنم و پیام تسلیتمو رو خدمت ایشون عرض کنم.
  ان شالله خداوند صبر جمیل بهشون عنایت فرماید.
  یاحق

 3. سلام دکتر / انالله و انا الیه راجعون / روحشان شاد/ پیام تسلیت نماینده شما در شهر بادرود نطنز را پذیرا باشید. طول عمر شما را از خداوند بزرگ خواستاریم….

 4. بازگشت همه بسوی اوست.
  من بر خود وضیفه میدانم که بر آن مرحوم از جانب خدا طلب بخشش و بر داغداران آن مرحوم طلب صبر کنم.
  ما همه مدیون حکیمان ایرانی چون حکیم روازاده هستیم و خواهیم بود.

 5. اسلام
  جناب آقای دکترحسین روازاده،مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوندمتعال برای شما تمنای صبر و بردباری دارم.
  نماینده شما در گیلان،شهرستان رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا