کاج آمریکایی عامل نابودی خاک اراضی پارک چیتگر - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / کاج آمریکایی عامل نابودی خاک اراضی پارک چیتگر
کاج آمریکایی عامل نابودی خاک اراضی پارک چیتگر
کاشت کاج آمریکایی؛ نمونه ای از جنایت صهیونیست برای از بین بردن منابع طبیعی جهان

کاج آمریکایی عامل نابودی خاک اراضی پارک چیتگر

دیدید که رسیدیم به نتیجه نهایی پارک جنگلی چیتگر!

حالا که مسئولین شهری می خواهند در پارک جنگلی چیتگر، درختهای مثمر و بومی بکارند، متخصصین همگی متفق القول می گویند در این زمین هیچ درختی رشد نمی کند. زیرا که خاک آن به علت کاشت درختان غیر بومی به نام کاج آمریکایی کاملاً بی خاصیت و نابود شده است.

آیا زمان آن نرسیده که برای جلوگیری از نابودی کامل اراضی کشاورزی کشورمان دست از کاشت کاج آمریکایی برداریم؟

دکتر حسین روازاده

۸ نظر

 1. سلام. استاد روازاده، فرهنگ تغذیه برای تهرانیان همچون ناموس مقدس است، از این رو جسارت بدان همچون جسارت به ناموسشان است، مرغ نیز هویت و همه چیز تهرانیهاست. از این رو بیشترشان به سخنان شما گوش نمیدهند و برخی نیز آن را طنز میدانند و با آن سرگرم میشوند. پیشنهاد میشود که با تهرانیها کاری نداشته باشید و شهرهای دیگر را دریابید. آنها سخنانتان را بهتر میپذیرند، زیرا فرهنگشان، مانند فرهنگ تهرانی کاملا نابود نشده و هنوز ستاره ای کوچک از خورشید فرهنگ ایران در آن شهرها (بویژه شهرهای کوچکتر و روستاها) میتابد. تهرانیها نیز، موش آزمایشگاهی صهیونیستها خواهند بود تا در آینده، درستی گفته های شما بر همگان آشکار شود. زیرا خودشان اینگونه میخواهند.

 2. با عرض سلام
  کاش مسئولانی متعهد همچون شما ما بیشتر بیشتر داشتیم تا با شفافیت اطلاع رسانی کنند.
  خواهشمند هستم در صورت امکان ویدیو های خود و سخنرانی های خودتان را بیشتر در معرض استفاده عموم قرار بدهید.
  و پیشنهاد دارن آن ها را در فضاهای مجازی که بیشتر استفاده کننده های آن جوانان هستند انتشار دهید تا هم اطلاع رسانی شود و هم پخش شود.
  با تشکر

 3. محمد جواد عسکری بشکانی
  ما الان چند وقته کسی تو خونمون مرغ نمیخوره و از شهرستان گوشت و مرغ و لبنیات نان میفرستند

 4. با سلام خدمت استاد روا زاده …
  حقیقتا استاد من نیمی از فرمایشات شما رو حدود سه سال پیش از یک فرد بسیار فهمیده و با درک بالا که مطالعات زیادی در این خصوص داشته و بهش ایمان دارم چون دیدم بیماران سرطانی و دیباتی کلیوی و … رو با همین طب اسلامی و ورزش درمان کرده …
  و از همون قدیم هم مخالف سرسخت اسراییله …

 5. سلام خدمت استاد روا زاده ذوب اهن اصفهان بزرگ ترین کاشت این نوع کاج در سراسر اصفهان را داره ک اگه از نزدیک ببینین حتما از این جنگلهای کاجی در کل ایران ندیدین ک ب قول خودش داره ب محیط زیست کمک میکنه حتی ب کشاورزا هم توزیع میشه اگه جلوی این کارا بتونین بگیرین کمک بزرگی ب اصفهان کردین باتشکر از شما

 6. سلام استاد.متاسفانه توی خوزستان مصیبت زده هم با کاشت درختان غیربومی جهت سرعت بخشیدن به نابودی خوزستان گام برداشتن.مورت خارجی یا کنوکارپوس که عامل تنگی نفس پاییزی خوزستانیهاست واز طرف دانشگاه علوم پزشکی خوزستان هم به تایید رسیده درحال کاشت درتعداد زیادتوسط شهرداریها میباشد ومناسفانه هیچ گامی جهت فرهنگ سازی درباره جلوگیری از کاشت این درخت نمیشود.ودرختی دیگر به نام ابریشم هندی که به دلیل تولید زباله زیاد عامل پرشدن فاضلاب شهرها شده است.البته مادرخوزستان درختان مفید ومثمرثمر مانند کنار و..که واقعا نیاز به اب زیادی ندارند وهمه لحاظ مفید میباشد راداریم ولی درمعابر شهری استفاده نمیشود

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *