روایت مقام ارشد امنیتی آمریکا؛ "وزیر دولت ایران برای من ایستاده کف زد" - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / روایت مقام ارشد امنیتی آمریکا؛ “وزیر دولت ایران برای من ایستاده کف زد”
روایت مقام ارشد امنیتی آمریکا؛ “وزیر دولت ایران برای من ایستاده کف زد”

روایت مقام ارشد امنیتی آمریکا؛ “وزیر دولت ایران برای من ایستاده کف زد”

کنت ام. کوئین که سابقه عضویت در شورای امنیت ملی آمریکا را در پرونده‌اش دارد، طی سفری به ایران آمد و چنان توسط وزیر کشاورزی ایران مورد تقدیر قرار گفت که از این میزبانی شگفت‌زده شد. او گفت: وزیر کشاورزی ایران برای من «ایستاده کف می‌زد».

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رازگشایی از نفوذ گسترده جریان صهیونیزم جهانی در کشاورزی و تأمین غذای ملتها، از جمله ایران، در گزارش ویژه «ایران؛ ایری؛ راکفلر» و ذیل پرونده «مزرعه پدری» در خبرگزاری تسنیم پی گرفته شد. در این پرونده  ــ با استناد به منابع بنیادهای صهیونیستی ــ مشخص شد سرمایه‌گذاری و کار روشمند بر دانش کشاورزی و غذا، حداقل از ابتدای سده بیستم میلادی در دستور کار این بنیادهای چندملیتی قرار گرفته است.

این گزارش تا معرفی بنیاد راکفلر، بنیاد بیل و ملیندا گیتس، بنیاد جایزه جهانی غذا، خزانه بذر سوالبارد، شبکه اختاپوسی دانشی CGIAR، و افراد محوری چون نورمن بورلاگ و همچنین کنفرانس سالانه «بیلدربرگ» پیش رفت. همچنین بخشهایی از نقش و تأثیرات «ایری» ــ مؤسسه پیشتاز و متقدم راکفلر در زمینه ژنتیک گیاهی ــ در کشاورزی و غذای ایران بررسی شد. {صفحه پرونده «مزرعه پدری» را {اینجا} و صفحه گزارش ویژه «ایران؛ ایری؛ راکفلر» را {اینجا} ببینید}

از این پس و در شماره‌های آتی، جریان نفوذ این شبکه خطرناک در ایران بررسی خواهد شد؛ شبکه‌ای که از سال ۱۳۶۰، با تحت تأثیر قرار دادن «غذا»ی مردم ایران، درصدد است سلامت مردم و همچنین محیط‌ زیست ایران را به نابودی بکشد.

* کنت کوئین و بنیاد جایزه جهانی غذا

در شماره‌های قبلی این گزارش {اینجا} بررسی مفصلی درخصوص «بنیاد جایزه جهانی غذا» صورت گرفت. دیدیم که پی‌ریزی این بنیاد در سال ۱۹۸۶ توسط بنیاد راکفلر انجام شد و هم‌اکنون نیز بنیاد راکفلر خود را متعهد به پشتیبانی از این بنیاد می‌داند. دامنه نفوذ بنیاد جایزه جهانی غذا تا آنجاست که دو رئیس جمهور گذشته آمریکا مشاوران ارشد آن هستند و برای اعطای جوایز سالانه آن از شخصیتهایی همچون «کوفی عنان» و «بان‌کی‌مون» دعوت شده است. در یک پدیده نادر گروه پشتیبانان و حامیان مالی این بنیاد، کلکسیونی از صهیونیستهای مؤثر و شناخته شده مانند مونسانتو و راکفلر و همچنین ساختارهای حاکمیتی ایالات متحده مانند وزارت کشاورزی و فرمانداری ایالتی آیووا هستند. کنت کوئین، پس از ۳۲ سال خدمت در سطوح بالای وزارت خارجه آمریکا، از روز اول هزاره سوم در سال ۲۰۰۰ میلادی، مسئولیت این بنیاد را به‌عهده گرفت.

بخشی از معرفی اولیه کنت کوئین در سایت بنیاد جایزه جهانی غذا

* کنت کوئین، مأمور ارشد امنیتی آمریکا

درباره کنت کوئین مفصلاً خواهیم نوشت. اما اجمالاً ذکر یک نکته درباره او بسیار مهم است. با یک جستجوی مختصر درباره او مشخص می‌شود وی سالها عضو شورای امنیت ملی آمریکا و همچنین شورای راهبردی سیاست خارجی آمریکا بوده است. او بی‌تردید یکی از بلندپایه‌ترین مأموران امنیتی ایالات متحده به شمار می‌رود.

کنت کوئین؛ به‌عنوان عضو شورای امنیت ملی آمریکا در کاخ سفید

* کنت کوئین زیر پرچم ایران

کوئین در سال ۱۳۹۳ توسط مجموعه وزارت جهاد کشاورزی به ایران دعوت شد و مورد تقدیر شایان توجهی قرار گرفت. درباره جزء به جزء سفر او به ایران و تبعاتش برای کشاورزی ایران، و همچنین عوامل این نفوذ آشکار به‌تفصیل خواهیم نوشت. اما درباره سفر او یک نکته مهم وجود داشت که در گزارشهای سفرش به ایران برجسته است.

بنیاد جایزه جهانی غذا در جملاتی درخصوص تقدیر حجتی از او می‌نویسد:

«کوئین فهرست‌وار در سخنان خود فرصتهای همکاری با آمریکا در حوزه بیوتکنولوژی را تشریح کرد و مورد «تشویق بی‌سابقه و ایستاده حضار» قرار گرفت. حاضرانی که بین آنها وزیر کشاورزی ایران هم حضور داشت».

kenneth m. quinn

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *