آخرین خبرها
خانه / آشپرخانه / روش پخت چند نوع غذا برای تقویت نیروی جنسی
روش پخت چند نوع غذا برای تقویت نیروی جنسی

روش پخت چند نوع غذا برای تقویت نیروی جنسی

#روش_پخت_چند_نوع_غذا_برای_تقویت_نیروی_جنسی

✅گوشت گوسفندی را خوب بپزند تا استخوان جدا شود، پس از آن گندم پخته را شیره می کشند و همچنین مقداری شیر، پیه مرغابی، نارگیل، در آن می ریزند تا سفت شود و از آن می خورند و نیز آب گوشت را صاف کنند و عصاره آن را به ترتیبی که گفته شد، بکار ببرند بهتر است.

✅ماهی تازه گرم با پیاز خام و همچنین خاگینه تخم ماهی و زرده تخم مرغ، تره و نیز گوشت جوجه ای که با نخود ، باقالا، و لوبیا تغذیه کرده مفید است، اما گوشت گنجشک از جوجه مقوی تر می باشد .

✅همچنین آب جوجه خروسی را که گوشت آن کاملاً پخته و له شده، صاف کنند و به اندازه یک سوم آن، آب پیاز سفید کهنه و گرد را گرفته و همراه با عسل(به اندازه نصف آب پیاز) در آن آب جوجه می ریزند و می جوشانند تا سفت شود و صبح ناشتا و شب هنگام خواب می خورند.

✅غذای دیگر آنست که یک جزء آب پیاز سفید با دو جزء عسل را با آتش ملایمی می پزند تا سفت شود و در هنگام خواب دوقاشق از آن می خورند و نیز یک جزء آب پیاز با دو جزء شیر گاو و یک جزء عسل را می پزند تا سفت شود و هر روز چهل گرم از آن را می خورند و این خوراک، معتدل تر از غذای قبلی است. اگر در مزاج حرارتی باشد، باید آب انار بخورند و از ادویه غذایی معطر پرهیز کنند.

📚منبع : رفع ناتوانی مقاربتی و گنجینه داروهای جنسی، محمد مهران فر،صفحه۳۰۶

کدمطلب:۹۷۰۹۱۴  ۱۶PC

 

روش پخت چند نوع غذا برای تقویت نیروی جنسی

نظر دهید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید. *