نکته های شنیدنی: وراثت عارضی اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / نکته های شنیدنی: وراثت عارضی
نکته های شنیدنی: وراثت عارضی

نکته های شنیدنی: وراثت عارضی

? نکته های شنیدنی ?

#وراثت_عارضی

❇️وراثت عارضی به خصوصیاتی گفته می شود که در شرایط خاص و به خصوصی به کودک انتقال پیدا میکند. یعنی درهنگام مقاربت که انعقاد نطفه صورت می گیرد، پدر یا مادر ویا هردو به یک حالت بخصوصی مبتلا شده باشند،مانند مستی، یا تصورات ذهنی که زن وشوهر در هنگام عمل جنسی و تشکیل نطفه داشته باشند و یا همچنین شرایط محیطی که در آن مقاربت صورت می گیرد(مانند رنگ اطلاق،میزان دما،رطوبت، اکسیژن وسایر گازها، عکس ها، تابلوها و صداهای موجود در محیط و غیره) می توانند به کودک منتقل شود.
پس برای فرزند سالم و صالح داشتن، بابستی در هنگام آمیزش جنسی،ت صویر ذهنی کودکی سالم و صالح را ایجاد کرد و در کنار آن سایر مسائلی که گفته می شود،مراعات کرد تا به اهداف ایجاد نسل سالم دست یافت. به همین جهت در دین مقدس اسلام دستور داده شده که زمان و مکان مناسبی برای روابط جنسی انتخاب شود. بهترین زمان یکی دو ساعت قبل از اذان صبح انتخاب شده، در آن زمان اکسیژن فعّال، یونهای مثبت زیاد هستند و مهم تر از همه پرانا یا عامل حیات در آن زمان بیشتر فعّال است. فرد در طول شب خوابیده و خستگی روحی و جسمی از او خارج شده و اکثر سموم بخصوص اسید لاکتیک از بدن دفع شده و بدن کاملاً سرحال است.
روابط جنسی اول شب نکوهید شده است، زیرا در آن زمان فرد خسته از فعالیت جسمانی روزانه است، یون های منفی هوا یک نوع خستگی روانی در فرد ابجاد می کند، اسید لاکتیک و سایر سموم در بدن جمع شده و اکثراً معده پراز غذاست و جریان خون بیشتر در معده است و همه اینها دست به دست هم داده و باعث می شوند که اگر انعقاد نطفه ای صورت گیرد، آن کودک از شادابی کامل برخوردار نباشد.

?منبع: زناشویی، بارداری، تربیت – تالیف:فرض الله قلیزاده، فریبا بیرامی – ، ص۵۵و۵۶.

کدمطلب:‌ ۹۷۰۳۲۲ ۹pc‌ ‌ ‌

خط مشی احیای سلامت در بازنشر مطالب مندرج در دیگر منابع

نکته های شنیدنی: وراثت عارضی

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *